قیمت ماهی آنجل کوی کوچک

آن دسته از افرادی که برای آکواریوم خود از این دسته ماهی یا ماهی زینتی استفاده می نمایند بهتر است بدانند آب درون آکواریوم باید شیرین باشد و همچنین دمای آن باید بین 25 تا 28 درجه سانتی گراد باشد زیرا اگر دمای آن بالاتر یا پایین تر باشد موجب آسیب رساندن به ماهی خواهد شد و در مدت زمان بسیار کوتاهی نیز عمر خود را از دست می دهد.

در هنگام خرید حتما به طول و درازای این نوع ماهی دقت بسیار زیادی نمایید زیرا اگر طول یا درازای آن فرق داشته باشد ممکن است آن ماهی دچار بیماریهای مختلفی باشد به همین منظور توصیه می شود به این دو نکته در هنگام خرید توجه بسیار زیادی نمایید.

برخی از شرکتهای رقیب قیمت ماهی آنجل را گران اعلام کرده اند که همین مسئله باعث نارضایتی افراد درون جامعه شده و همچنین موجب شده تا فروش این دسته از شرکتها بسیار کاهش پیدا نماید بهتر است بدانید شرکت مربوطه ما قبل از آنکه به فکر سود مجموعه خود باشد اول از همه به دنبال جلب رضایت مشتریان است از همین رو با در نظر داشتن وضعیت اقتصادی مردم درون کشور تصمیم بر کاهش قیمت محصولات خود گرفته است که همین مسئله سبب شده تا در ظرف مدت زمان کوتاهی فروش ماهیهای ما دو برابر نیز شود و همچنین این مسئله سبب شده تا رضایت بالای مشتریان را در بر داشته باشیم.

لازم به ذکر می باشد که این نوع ماهیها بسیار حساس بوده و همچنین یکی از خصوصیات این نوع ماهیها در زمینه کم توقع بودن آن است که نیاز زیادی به غذا ندارند بهتر است بدانید این نوع از ماهیها از تنوع غذایی بسیار زیادی برخوردار می باشند، به طوری که از کرم توبیفکس، بچه ماهی، خوراک فرشته ماهی لارو پشه، دل گاو، میگو، میگو آرتمیا و غیره می توانند به عنوان غذای خود استفاده نمایند.

ماهی آنجل کوی

ما به شما توصیه می کنیم در هنگام غذا دادن به این ماهیها توجه داشته باشید که به اندازه به آنها غذا دهید زیرا غذای زیاد برای آنها می تواند با بیماریهای خطرناکی همراه باشد زیاد شدن این ماهیها شاید کار بسیار دشواری نباشد ولی بزرگ کردن بچه ماهی می تواند کار بسیار سختی باشد زیرا آنها نیاز به مراقب زیادی نیز دارند که باید به آن توجه کنید برای خرید انواع مختلف ماهیان آکواریومی مانند ماهی زبرا می توانید به سایت ما مراجعه کنید و این ماهیها را برای خود سفارش دهید و درب منزل نیز دریافت کنید.

شما برای نگهداری از ماهی آکواریومی باید توجه و دقت کافی را دارا باشید و از آنها نیز به بهترین شکل ممکن نیز نگهداری کنید ماهی آنجل کوی از نمونه های بارز این ماهیان می باشد که در ظاهر نگهداری آسانی دارد ولی باید به همه جوانب آن توجه داشت.

از دیگر مواردی که باید به آن بپردازیم نوع آب ماهی می باشد این ماهیها باید در آبی قرار بگیرند که تقریبا سنگین باشد زیرا آب سبک برای آنها می تواند زیان زیادی را به دنبال داشته باشد و پس از گذشت چند ماه شاید منجر به بیماری آنها گردد.

 ماهی آنجل کوچک

این نوع از ماهی به دلیل اینکه کمی حساس بوده بهتر است آن را در آکواریومهای بزرگ نگهداری کنید چراکه در این صورت رشد ماهی آنجل بهتر می شود و احساس امنیت بیشتری پیدا می کند خصوصا اگر داخل آکواریوم از گیاه های مختلف و صخره نیز استفاده کنید ماهی آنجل در مقایسه با سایر ماهیها نسبتا حساس بوده و نیازمند شرایطی پایدار می باشد بنابراین با اکثر صلح جویان سازگار است و ابعاد این ماهی به طول آن 15 سانتی متر و عرض آن به 26 سانتی متر می رسد.

یکی از مشکلاتی که افراد دارای آکواریوم با آن مواجه هستند کثیف شدن آب آکواریوم می باشد که علت آن تغذیه ماهیان می باشد، پارامترهای مختلفی در نگهداری از ماهیان آکواریومی حائز اهمیت است که شامل: تعویض به موقع آب آن و کنترل PH آب می باشد.

رنگ طبیعی که این ماهی دارد شامل نوارهای عمودی است که تیره رنگ بوده و شبیه به نوارهای بدن گورخر است، شاید این موضوع برای شما جالب باشد که ماهی آنجل کوچک است و برای آنها طعمه پهن می کند در صورتی که شرایط مناسبی در آکواریوم فراهم باشد این ماهی می تواند تا 10 سال در آن زندگی کند، این گونه از ماهیها آکواریومهای بلند را بیشتر ترجیح می دهند که ظرفیت آن می تواند بین 20 تا 55 گالن باشد، مزیتی که مخازن بزرگ برای این ماهیها دارند این است که احساس امنیت آنها را افزایش می دهند.

دمای آب آکواریوم شما باید بین 78 الی 80 درجه فارنهایت باشد که گرم محسوب می شود، در اصل باید از آبهایی که کمی اسیدی هستند برای پر کردن آکواریوم استفاده کرد اما ماهی آنجل توانایی سازگاری با آبهایی که دارای PH و سختی متفاوتی هستند را دارد.