بازیگر اروپایی یکی از دوستان بدهکار خود را به خاطر خرید کیف پول چرم اصل به قتل رساند

اگر شما هم می خواهید که با استفاده از یک سری نکات بتوانید از کیف پول چرم اصل خود نگهداری کنید این مقاله متفاوت را تا پایان بخوانید، این نکات متفاوت در نگهداری کیف پول به شما کمک خواهد کرد.

کیف خود را با یک تی شرت پر کنید تا شکل خود را حفظ کنید، کیسه‌های چرمی زمانی که صاف نیستند، تمایل به تخلیه و تغییر شکل دارند. برای حفظ شکل کیف خود، یک تی شرت نخی قدیمی را در قسمت داخلی کیف خود قرار دهید تا به حالت قائم قرار گیرد، اگر کیف شما بزرگ است، ممکن است لازم باشد از 2 پیراهن استفاده کنید.
هرگز از روزنامه برای پر کردن کیف چرمی خود استفاده نکنید، جوهر می تواند روی آستر منتقل شود و آن را لکه دار کند، برای پر کردن کیف چرمی خود نیز می توانید از روکش حباب دار استفاده کنید.

کیف چرمی خود را در کیسه گرد و غبار آن نگه دارید، زمانی که کیف چرمی خود را خریداری کردید، احتمالاً یک کیسه گرد و غبار یا یک کیف با بند کشی ساخته شده از پارچه همراه آن بود. این کیف از جمع شدن گرد و غبار و خراشیدگی کیف چرمی شما هنگام قرار گرفتن در انبار جلوگیری می کند، اطمینان حاصل کنید که کیف چرمی خود را قبل از نگهداری آن در کیسه گرد و غبار قرار داده اید.

بسته های سیلیس را با کیسه خود قرار دهید تا رطوبت از بین برود، بسته های سیلیکا داخل خود ژلی دارند که رطوبت هوا را جذب می کند، 2 تا 3 بسته سیلیس را هنگام نگهداری کیف چرمی خود قرار دهید تا از تجمع رطوبت جلوگیری شود.
بسته های سیلیس را می توانید در اکثر فروشگاه های کالاهای خانگی یا آنلاین پیدا کنید.

برای جلوگیری از کپک زدن و کپک زدن کیف خود را هر 2 هفته یکبار هوا دهید، با افزایش رطوبت، کیف چرمی شما ممکن است کپک زده یا کپک زده شود، برای جلوگیری از این امر، کیف خود را از انبار خارج کنید و هر 2 هفته یک ساعت اجازه دهید هوا خارج شود، این همچنین به جلوگیری از بوی رطوبت یا بوی تند کمک می کند.
اگر متوجه وجود کپک یا کپک شدید، کیسه خود را از انبار خارج کرده و در جای خشک و خنک نگهداری کنید تا کپک یا کپک از بین برود.

از قرار دادن کیف خود در زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید، نور خورشید باعث می شود چرم خیلی سریعتر از حد معمول محو و ترک بخورد، هرگز کیف های چرمی خود را در محلی که آفتاب آنها را لمس کند نگهداری نکنید.
مکان های خنک و خشک، مانند کمد با رطوبت گیر بهترین مکان برای نگهداری کیف های چرمی هستند.